Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Атестація педагогічних працівників

Дата: 29 квітня 2020 о 17:14, Оновлено 7 листопада 2023 о 17:54

Рекомендації для створення портфоліо у паперовому вигляді

Атестація педагогічних працівників 2023-2024 н.р.

Атестація педпрацівників у 2020-2021 н.р.

Про вдосконалення освітньої діяльності у закладі свідчить зростання кваліфікаційного рівня педагогічних працівників

У 2020-2021 навчальному році було атестовано 12 педагогічних , з них

Присвоєно:

• кваліфікаційну категорію «спеціаліст першої категорії» - 1 педагог (Островська Л.І.);

• кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» - 1 педагог (Слабаш І.М.);

• педагогічне звання «Старший вчитель»  - 1 педагог (Кушнір Н.Ц.);

• 11 тарифікаційний розряд асистенту вчителя Гуцалюк Н.В.

Атестовано на відповідність:

•  раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» 8 педагогів  (Вітів Л.М., Куцик Т.П., Новосад Л.Л., Гоменюк О.І., Кушнір Н.Ц., Іордан Л.С., Папарянська М.І., Мигас М.І.);

• раніше присвоєному педагогічному званню “Старший вчитель” 6 педагогів (Вітів Л.М., Куцик Т.П., Гоменюк О.І., Іордан Л.С., Папарянська М.І., Мигас М.І.);

• раніше присвоєному педагогічному званню “Вчитель-методист” 1 педагог (Новосад Л.Л.);
  • раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «Провідний бібліотекар» та раніше присвоєному 12 тарифікаційному розряду Сівчук Н.Б.

Методичний тиждень

З метою формування професійної компетентності вчителів, підвищення ефективності та якості освітнього процесу, впровадження в практику роботи інноваційних методів з 22 по 26  лютого 2021 року проходив методичний тиждень   У рамках тижня були проведені уроки вчителями початкових класів, української мови, історії, математики, основ здоров’я, трудового навчання. З метою обміну досвідом для педагогів міста був проведений майстер-клас вчителем трудового навчання Новосад Л.Л на тему «Аплікація. Заповнення площини малюнка тамбурним швом».

Уроки пройшли на високому науково-методичному рівні з використанням мультимедійних засобів, інноваційних технологій та прийомів. Педагоги під час уроків продемонстрували використання диференційованого навчання (Іордан Л.С., Островська Л.І.), групової роботи (ПапірянськаМ.І., Іордан Л.С.), інтерактивних методів та прийомів роботи (Вітів Л.М., Кушнір Н.Ц., Мигас М.І., ГоменюкО.І. Куцик Т.П., Слабаш І.М.), вправ з інфомедійної грамотності (Мигас М.І.), використання мультимедіа. Під час уроків педагоги велику увагу звертали на формування у здобувачів освіти ключових компетентносткй та реалізацію наскрізних змістових ліній.

Оцінювання результатів навчання педагоги здійснювали відповідно до критеріїв оцінювання, відзначаючи досягнення школярів, тим самим підтримуючи у них бажання навчатися. Під час оцінювання різноманітних завдань  використовували прийоми самооцінювання і взаємооцінювання.

Варто також відзначити, щобільшість здобувачів освіти активно працювали на уроці, виконували творчі завдання, дискутували, аналізували різноманітні життєві ситуації,робили обґрунтовані висновки та узагальнення, висловлювали власні судження.

Під час уроків відбувалась співпраця вчителя з учнями на засадах партнерства,що сприяло досягненню позитивних результатів.

Портфоліо вчителів розміщено на сайті школи.

На базі школи продовжує свою роботу філіал кафедри загальної біологїі та методики викладання природничих дисциплін ТНПУ ім. В.Гнатюка. В рамках співпраці: педагогічна практика студентів, проведення спільних заходів, участь у наукових конференціях. Вчитель хімії Нірода Г.М. є стекхолдером хіміко-біологічного факультету.

Портфоліо Мартинюк Богдани Богданівни

Портфоліо Пелех Марії Василівни

Портфоліо  Ярощук Людмили Миколаївни

Портфоліо Бей Галини Григорівни

Портфоліо Кобилянської Галини Іванівни

Портфоліо Оверко Галини Ярославівни

Портфоліо Плавуцької Руслани Володимирівни

Портфоліо Мелимуки Зої Володимирівни

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.